Скласти словосполучення зі словами-омонімами.У ранці                      уранцідо рога                      дорогана шию                      нашиюпід ніс                        підніс

Скласти словосполучення зі словами-омонімами. У ранці                      уранці до рога                      дорога на шию                      нашию під ніс                        підніс
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
уранці я кладу у ранець пенал. дорогою козаки наливали вино до рога.сашко підніс мені під під ніс компот.