Скласти текст про бібліотеку,використовуючи слова:книголюби,читачі,обговорюють прочитане,познайомилися з новою казкою,користуватися бібліотекою,читальна зала,книжкові полиці.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бібліотека - дуже гарне місце!  Усі книголюби і читачі приходять сюди щоб взяти книгу з книжкової полиці і прочитати її в читальній залі! Часто, читачі в захваті від прочитаного, занйомляться з новими героями. Бібліотека - рай книжок!