Скласти текст про випадок на річці,уживаючи слова:хлопчики-рибалки.легенький човник,сильний вітер,високі хвилі,холодна вода,сміливий собака Джек,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного літнього ранку,хлопчики-рибалки зі своїм собакою, зібрались на річку. Була трішки пасмурна погода,та це їх не злякало. Вони взяли свій легенький човник,та спустили на воду. Але пройшло трішки часу,і піднявся сильний вітер,хвилі ставали все сильніше та сільніше.І коли високі хвилі підходили до човніка,холодна вода наповнювала його.Хлопчики розгубилися,та втратили одне весло.Та їхній собака Джек стрибнув у воду і знайшов весло.Це дуже допомогло хлопчикам і вони причалили до берега.