Скласти твір на тему ''Навчання - наше завдання''Дуже потрібно !!!На завтра !!!

Скласти твір на тему ''Навчання - наше завдання'' Дуже потрібно !!! На завтра !!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
''Навчання - наше завдання'' нам потрібне навчаня щоб ми вчилися. мали освту. були розумні.Навчання - наше завдання''.нам потрібно ходити у школу , а потім в університут щоб отримати освту. і отримати гарну роботу. ніколи не покидайте навчання на половині шляху