Скласти твір на тему "Справжні цінності в житті людини" За повістю "Сліпий музикант".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У сучасному світі зовсім інші цінності. Не такі як були раніше.      Зараз у людей цінності такі: новий телефон, нове взуття. Але насправді люди повинні цінувати те що в них є як те що вони здорові, є батьки, що поїсти. Чи не так?