Скласти твір-розповідь на основі власного досвіду(написати про пасху)у художньому стилі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цього року ми святкуємо Великдень 1 травня! Це свято, як воскресіння Хрестове добавляє багато радості.Люди ходять один до одного. Ходять святити яйця, паску та інші смаколики!У цей день всі радіют, відбочивают і стараються не сваритись! До цього свята готуються за сім тижднів Великого Посту! У Чистий Четвер всі причащаються, миються!У Страсну П'ятницю людям говорять нічого не їсти та й не пити!В ніч перед Великднем люди ходять у церкву. Мені дуже подобається це свято, цого традиції та святкування цього свята! P.SЯ не письменник!