Скласти вірш або міні-твір зі словами калинонька-билинонька, україночка-годиночка, сонечко-віконечко, матуся-повернуся, доріженька-берізонька, зірочка-сопілочка, ніченька-віченьки. Пожалуйста,очень срочно помогите решить!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Калинонька край дороги стоїть, як билинонька, Україночка милого чекає, злітає годиночка, Сонечко їм помагає: світить у віконечко, А матуся до дітей: "Скоро повернуся!" Доріженька під ногами, за ліском - берізонька, Зірочка на небі сяє, грає у гаю сопілочка, Ніченька ось-ось мине, розплющую віченьки!!!