Скласти вiрш-вiтання з Новим роком.Рядки повиннI закiнчуватися поданими словами : вiтаю , посилаю,дiти, радiтри.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З Новим Роком всіх вітаю, Подарунки посилаю Хай сміются дзвінко діти, Дорослі мають теж радіти. P.s.Знаю,ущербный,но какой первый в голову пришел)
Гость
З Новим роком Вас вітаю! Щастя й радість посилаю. Хай щасливі будуть діти, Цілий рік усім радіти!