Скласти вірш з художніми засобами. Пожалуйста. Срочно надо. Жду.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звеселиться пустиня та пуща, І радітиме степ, і зацвіте, мов троянда, — Розцвітаючи, буде цвісти та радіти, Буде втіха також і співання, Бо дана йому буде слава Лівану, Пишнота Карелу й Сарону, — Вони бачити^ славу Господа, Велич нашого Бога! Зміцніть руки охлялі І підкріпіть спотикливі коліна! Скажіть тим, що вони боязливого серця: «Будьте міцні, не лякайтесь! Ось ваш Бог, помста прийде, Як Божа відплата, - Він прийде й спасе вас!» Тоді-то розплющаться очі сліпим І відчиняться вуха глухим, Тоді буде скакати кривий, немов олень, І буде співати безмовний язик, Бо води в пустині заб’ють джерелом І потоки в степу! І місце сухе стане ставом, А спрагнений край — Збірником вод джерельних; Леговище шакалів, у якім спочивали, стане Місцем тростини й папірусу. І буде там бита дорога та путь, І будуть її називати: дорога свята, — Не ходитиме нею нечистий, І вона буде належати народові його; Не заблудить також нерозумний, Як буде тією дорогою йти. Не буде там лева, І дика звірина не піде на неї, Не знайдеться там, А будуть ходити лиш викуплені. І Господні викуплені вернуться Та до Сіону зо співом увійдуть, І радість довічна на їхній голові! Веселість і радість осягнуть вони, А журба і зідхання втечуть!