Скласти віршик  про букву к

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Буква К куди пропала? Видно теж втекла, Нудно стало в букварі, Ось, гуляє у дворі. Дружить з кішками та собаками, І з Козленком Забіяка, Та до Корові забігла, З курми потім базікала. На гойдалці покаталася, Та в букварі знову помчала.
Гость
Йдемо далі літери вчити Ми вивчаїм літеру "К "(Ка) Літера "К"(Ка)розпочинає Карта,Крісло,Колобок, Всі ми знаїм ці слова Отже  всі давайте разом, Будем вчити літеру "К"