Скласти  віршовані  рядки  про  весну  й  про  зиму , скориставшись  поданими  римами ; вода - молода, сніжиночки -   пушиночки , з води - сюди .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здається недавно ще бігла вода, Та  пройшла вже ця пора І вже летять сніжиночки ,  Легенькі мов пушиночки. Створила їх зима з води, Щоб  прилетіли вони сюди,  Щоб земля стала як молода - Вся біла , прекрасна і чарівна .