Скласти висловлювання 4,5 речень на тему ЦІЛЮЩЕ ЗІЛЛЯ НАМ НА ДОПОМОГУ ЗЕЛЕНІ РУЧЕНЯТА ПРОСТЯГАЄ
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У природі багато дивовижних рослин, серед них є і цілющі, ще їх називають - лікарськими. Цими рослинами людство лікувалося, багато сотень літ, ще тоді, коли сучасних ліків не було. Саме вони рятували людям життя, а не теперішні антибіотики. Це і подорожник, і кропива, і мати-й-мачуха, і деревій, і чистотіл, і звіробій і навіть звичайний часник. А наука лікавання травами називається - фітотерапія.