Скласти висловлювання на тему "які норми стосунків із сусідами, друзями, знайомими стали звичними для мене?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на сьогоднішній день, нас оточує багато знайомих, друзів та сусідів. я певна, що кожна людина, що поважає себе буде вічливою до оточуючого  світу. для мене нормою поведінки стало сае вічливе ставлення до знайомих людей, що оточують мене.