Скласти як слид поводитися пид час видпочинку в лиси.З такими диэсловами не ламати не кидати не смитити не розпалювати не шкодити не ловити не залишати збирати зризати пиднимати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Не ламати рослини які занесені до червоної книги 2 Не кидати в річку порожні бляшанки 3 Не смітити а після себе все прибрати 4 Не розпалювати широке вогнище 5 Не шкодити після себе 6 Не ловити біля берегів рибу де купаються люди 7 Не залишати сміття 8 Збирати тільки ті гриби які тобі знайомі 9 Зрізати гриби обережно не пошкодивши корінчик