Скласти загадки про комп*ютерне приладдя,уживаючи дієслівні форми -но,-то

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На ній записано програми І для тата і для мами В упаковці як конфета Швидко крутиться ......(дискета) Ось я кнопку натискаю А папір вже заправлено. Він друкує без зупинки Вірші, пісні і картинки І швидкий він, наче спринтер Відгадайте, що це ...(принтер) Сотня клавіш, різні знаки Спершу учні – небораки, А тепер раз – два і готово І відстукано слово. Ось де пальцям фізкультура І це все – ......(клавіатура).