Скласть речення яки починалися бы так:1 Иванко,...2.Хиба ты не знаеш........3.Як......4.Мамо ,колы.....5.Бабусю,розкажы........

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Іванко коли ти підеш гуляти?2.Хіба ти не знаеш ,що курити не можно?3. Як сьогодні тепло.4. Мамо, коли я піду до школи?.5. Бабусю Б розкажи як ти с дідусем по гриби їздила .