Сколько хромомом имеет нейрон дрозофилы, если в ядре яйцеклетки дрозофилы 4 хромосомы?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
яйцеклітина це статева хромосома з гаплоїдним набором хромосом. Всі решту, окрім статевих хромосом, тобто всі соматичні клітини будуть мати набір 2*4= 8 хромосом. Тобто диплоїдний набір хромосом. Отже, в нейроні, як і в будь якій іншій клітині, буде 8 хромосом