Сколько времени длится фаза полного расслабления сердца?1) 0,1 с2) 0,2 с3) 0.3 с4) 0, 4 с

Сколько времени длится фаза полного расслабления сердца? 1) 0,1 с 2) 0,2 с 3) 0.3 с 4) 0, 4 с
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
0.3 ........................
Гость
Під час першої фази, яка у дорослої людини триває 0,1с. скорочуються передсердя, а шлуночки перебувають у розслабленому стані. За нею йде друга фаза (вона більш тривала – 0.3 с): шлуночки скорочуються, а передсердя розслаблені. Після цього настає третя, заключна фаза – пауза, під час якої відбувається загальне розслаблення серця. Її тривалість 0,4 с. Весь серцевий цикл займає 0,8 с.