Скориставшись наведеним на рисунку графіком нагрівання й охолодження певної речовини, узятої у твердому стані, якій щохвилини передається (віднімається) однакова кількість теплоти, дайте відповіді на запитання. 1. Яком...
Скориставшись наведеним на рисунку графіком нагрівання й охолодження певної речовини, узятої у твердому стані, якій щохвилини передається (віднімається) однакова кількість теплоти, дайте відповіді на запитання. 1. Якому агрегатному стану речовини відповідає точка B графіка? 2. Для якої речовини побудовано графік? 3. У якому стані - твердому чи рідкому – питома теплоємність речовини є більшою?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Точка В соответствует состоянию, когда всё твердое тело расплавилось (жидкому состоянию).
2) График построен для вещества с температурой плавления 420°С (возможно это цинк)
3) Удельная теплоемкость больше у жидкого вещества (график положе, чем для твердого вещества)