Скорости велосипедиста и пешехода ровные адпаведна 15км/г и 5км/г. Велосипелист проехав на 50 км больш за пешехода. Найдите час движения велосипедиста,уличывши, что он у 2 раза большы за час руху пешехода

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай пішохід ішов х годин, тоді велосипедист їхав 2х годин. Пішохід пройде 5х км, а велосипедист проїде 15·2х = 30х км, що за умовою задачі більше на 50 км. Складаємо рівняння 30х - 5х = 50 25х = 50, х = 50 : 25 = 2 2х = 2·2 = 4  Відповідь: велосипедист їхав 4 години