Слова: світла,бесіда,плямами,школярами всі їх форминаприклад: море, на морі,моря,морем

Слова: світла,бесіда,плямами,школярами всі їх форми наприклад: море, на морі,моря,морем
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бесіда-бесіди,бесіді,бесіду,бесідою,на бесіді Плямами-плями,плям,плямам,на плямах Школярами-школярі,школярів,школярам,на школярах якщо"світла"прикметник-світлої,світлій,світлу,світлою,на світлій якщо іменник:світла-світло,світлу,світлом,на світлі.