Слова записати фонетичною транскрипцією, визначити кількість букв і звуків. Життя, боротьба, ллється, здається, кукурудза, мрія, безземельний.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
життя - жит:а _5 букв, 5 звуків Боротьба - борот'ба _8 букв, 7 звуків ллється - л:ец:а _7 букв, 7 звуків здається - здайец:а _8 букв, 8 звуків Кукурудза - кукурудза _9 букв, 8 звуків мрія- мр'ійа _4 букви, 5 звуків безземельний - без:емел'ний _12 букв, 11 звуків