Слово зі суфіксом,що надає сказаному емоційного забарвлення,є в реченні А..дитинства теплий вітер з очей моїх сльозинку витер. Б.у променях сонця ранкових ця пісня для тебе луна. В.пахнуть хлібом слова,що мене їх навчила мати. ...

Слово зі суфіксом,що надає сказаному емоційного забарвлення,є в реченні А..дитинства теплий вітер з очей моїх сльозинку витер. Б.у променях сонця ранкових ця пісня для тебе луна. В.пахнуть хлібом слова,що мене їх навчила мати. Г.сонячне тепло тонкими пальцями вривається в кімнату
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а. сльозинку. суфікс ин