Сложить стихотворение на 4 строфы про украинский язык

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зимний лес                                               зимовий ліс  Мир красок и чудес                                   Світ фарб і чудес  Зимний лес                                                зимовий ліс  Как сказочный навес                                  Як казковий навіс
Гость
Наша соловїна мова Милозвучніша усіх                                                                                                   Не з одного вона слова                                                                                             А з мільйонів гарних слів