Сложите сочинение на украинском язике)) Тема:Мій улюблений герой у трагедії Шекспіра!У меня это Джульетта))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ромео і Джульєтта стали назавжди символом прекрасної, але трагічної любові.Джульєтта Капулетті - головна героїня трагедії Джульєтта належить до сімейства Капулетті,яке з давніх-давен ворогує з сім'єю Монтеккі.На початку п'єси Джульєтта дуже наївна. Вона цілком довіряє оточуючим, не замислюючись про те, що люди можуть виявитися до неї жорстокі. Авторитет батьків для неї незаперечний. Вона не прагне до яких-небудь проявів самоствердження. Причини ворожнечі сімейств Монтеккі і Капулетті її теж не займають. Все змінюється, коли дівчина зустрічається з Ромео.В ході трагедії образ Джульєтти поступово змінюється від наївної дівчини-дитини до зрілої закоханої жінки.ця дівчина не тільки дуже красива і чарівна, але ще й не по-дитячому глибока в своїх міркуваннях, вона як би вже пізнала і відчула весь трагізм життя.Джульєтта не ідеальна, але вона заслуговує любові. Її трагічна і безглузда смерть стала страшним уроком для обох сімей.