Смешной диалог в библиотеке на украинском языке!Пожалуйста помогите)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
одного разу 1 хлопчик сидив у библиотецi та дуже голосно смiявся йому библiотекарка зробыла зауваження -тихише !! Вин замовк але через 2 хвилини почав знову йому й на цей раз зробыли зауваження.....такив зауважень було дуже багато!!!!тут бiблiотекарша не вытрымаоа та запитала... -Що ты там таке кумедне читаешь????? -я читаю анегдоты..... -То чуму ты знущяешься? -ЯЯ??знущяюсь??? -ЗВЫЧАЙНО!!!! -а ле я нiчого не говорыв! -авжешь!!ТЫ Нiчого не говорыв!в цьому и е проблема! -??!?!??!? -Як ты так можешь!? ЧИТАТЫ АГЕГДОТЫ НЕ ВСЛУХ!!!!.....