Сочинение "Əдептілік деген не?" 6 класс. 6-7 предложений с переводом на русский

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Әдептілік бұл да мәдениеттіліктің бір түрі. Әдепті адам артық сөйлемейді, кісінің намысына тимейді. Өзін өзгеден артық санамайды. Біреуге жақсылық жасаса онын міндетсінбейді. Даусын қатты көтеріп, ашу шақырмайды. Біреудің кемшілігін бетке баспайды, жайлап түсіндіреді. Воспитанный человек, это можно сказать он есть и культурный человек. Он никогда лишние не скажет, человека не унижает. Себя не считает, лучше других. Если кому то поможет, этим не будет его упрекать. Чей- то недостаток мягкими словами объяснит. Грубыми словами не ругается.