СОЧИНЕНИЕ Іван Карпенко-Карий "сто тисяч" на укр.язике сочинение на тему герасим никодимович калитка какой он бил ? хорошие и плохие качества . сочинение на пол стр

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У Герасима Калитка із твору "Сто тисяч" були не дуже гарні якості. Він тільки і мріє мати багато грошей, і ради їх він пішов на шахрайство разом зі своїм кумом. Так ж він іноді бив свою жінку, але для чоловіка це не дуже гарні якості.