Сочинение на казахском языке про мой любимый город Астана или Алматы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менин суйикти калам ол-Астана каласы. Астана каласы ол Казакстан Республикассынын астанасы. Астанада байтерек, хан-шатыр т.б. адеми жерлер бар. Казыр Астанадагы байтерекке коп адам барады. Маган Астана унайлы уйткени оь улкен кала, онда адеми жерлер коп... Удачи!!!