Сочинение на тему Do you like shopping? 1 Введение (2 аргументов ) 2 Обсуждение этих двух аргументов 3 Вывод

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Shopping is an integral part of the youth now. Everyone at least once bought into shops. I just love to go shopping and other shopping. He gives me pleasure. You walk around the supermarket with large packages and you dream about how you already put on new clothes.