Сочините разговор 2 друзей пж даю 15 балов только интересный !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт! Привіт! Як я давно тебе не бачив! Ти переїхав з нашого будинку? Так. Я також тебе давно не бачив. Я закінчив школу і пішов вчитися на викладача англійської мови. Вчора я тільки повернувся із-за  кордону, де проходив практику в Англії в приватній школі. Мені там дуже сподобалося, діти вміють слухати і поважають один одного. А ти як живеш? Де навчаєшся? У мене також все добре. Поступив у військовий ліцей, про який давно мріяв. Давай завтра зустрінемось і поговоримо, бо зараз я поспішаю на зустріч.Домовились? Домовились.