Соедини фразы стрелками. 1 cтолбик: Hello, Jill! Good mormining! Good night! Help yourself! Would you like som

Соедини фразы стрелками. 1 cтолбик: Hello, Jill! Good mormining! Good night! Help yourself! Would you like some sweets? Thank you! Goodbye! 2 столбик: Sleep tight! Yes, please. You are welcome. Hi, Alex! Bye! Thank you! Good morning! Пожалуйста! Ведь только ,,Главный мозг" решит!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello,Jill!-Hi,Alex! Good morning!-Good morning! Good night!-Sleep tight! Help yourself!-Thank you! Would you like some sweets?-Yes,please. Thank you!-You are welcome Good bye!-Bye!