Сьогодні 45 вчителів моєї школи приїхали на уроки на велосипедах,щл склало 60% усіх ?

Сьогодні 45 вчителів моєї школи приїхали на уроки на велосипедах,щл склало 60% усіх ??чителів.Тільки 12% вчителів приїхали на автомобілях.Скільки вчителів приїхало на автомобілях?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вирішимо завдання на відсотки Дано: На велосипедах - 45 вчителів =60% від усіх На автомобілях - 12 % вчителів. Знайти: на автомобілях - ? вчителів. Рішення 1) Складемо пропорцію, прийнявши за х кількість всiх вчителів у школі: 45 вчителів - 60 % х вчителів - 100 % х=45*100% : 60%= 75 (вчителів) - працює в школі 2) Складемо пропорцію, прийнявши за х кількість вчителів, які приїхали на автомобілях (знайдемо 12 % від числа 75): 75 вчителів - 100 % х вчителів - 12 % х=75*12/100=9 (вчителів). Відповідь: 9 вчителів приїхали на автомобілях.