Сонце за день (притомитися), (поважчати) і вже ледве (триматися)вгорі, все нижче(опускатися) до небосхилу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сонце за день притомилося ,поважчало і вже ледве тримається вгорі, все нижче опускається до небосхилу.
Гость
Сонце за день притомилося,поважчало i вже ледве тримаэться вгорi,все нижче опускаючись до небосхилу.   Извините,писала рус.буквой Э