SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Правознавство Установіть відповідність між галузями права і юридичними нормами врегульовують відносини між: А) роботодавцем і працівником; Б) продавцем і покупцем; В) інспектором ...

SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Правознавство Установіть відповідність між галузями права і юридичними нормами врегульовують відносини між: А) роботодавцем і працівником; Б) продавцем і покупцем; В) інспектором ДАІ і правопорушником; Г) дітьми і батьками. 1) адміністративне; 2) цивільне; 3) трудове; 4) сімейне; 5) конституційне право
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот)) А)3) Б)1) В)5) Г)4)