Сосиавте пожалуста текст на тему зимняя ночь на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мело, крутило по землі,  Що було сили.  Свіча горіла на столі,  Свіча горіла.  Немов безжурний рій комах,  Так сніг лапатий  Летів знадвору попід дах,  Просився в хату.  Завія креслила на склі  Круги та стріли.  Свіча горіла на столі,  Свіча горіла.  Наверх у зблисках вогняних  Злітали тіні.  Сплетіння рук, сплетіння ніг,  Шляхів сплетіння.  Додолу впали — чути тріск —  Два черевички.  Слізьми на сукню капав віск —  Плакала свічка.  І все губилося в імлі  Холодній, білій.  Свіча горіла на столі,  Свіча горіла.  Війнуло з покутя — й вогонь,  Здійнявши крила,  Жар від розпечених долонь  Живив щосили.  Хурделі люті були й злі,  Яке їм діло,  Що десь на нашому столі  Свіча горіла.