SOSСРОЧНООО!!!!!!!!!! ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО УМОЛЯЮ ВАС ПЛИИИИЗ НАПИШИТЕ СОЧИНЕНИЕ ВСЕГО 7 ИЛИ 8 ПРЕДЛОЖЕНИЙ НА ТЕМУ ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ДРУГА НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕЕЕ ПОЖАЛУЙСТААААААА

SOS СРОЧНООО!!!!!!!!!! ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО УМОЛЯЮ ВАС ПЛИИИИЗ НАПИШИТЕ СОЧИНЕНИЕ ВСЕГО 7 ИЛИ 8 ПРЕДЛОЖЕНИЙ НА ТЕМУ ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ДРУГА НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕЕЕ ПОЖАЛУЙСТААААААА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін менің жақын досымның туған күні!Оны шын жүрекпен құттықтаймын.Жасына жас қосылып,денсаулығы мықты болсын.Ата -анасының ортасында күліп,ойнап жүре берсің.Туған күніңмен!