Составь текст-инструкцию о том,как изготовить закладку для книг.сначала расскажи,что нужно для этого взять,а потом-что и как надо делать.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Закладинка для книг або підручників. Для виготовлення тобі потрібен красивий цупкий папір.  Ти можеш вирізати смужку розміром 20х4 см (або іншого),  1) зробити на ній вподобану тобі аплікацію з журналу,  2) просто намалювати малюнок,  3) маркером нанести цікавий тематичний напис,  4) якщо вмієш, зробити витинанку.