СОСТАВЬТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ 1. IS MI SWEATSHIRT WHERE 2. IT UNDER IS CHAIR THE 3. ARE WHERE YOUR SOCKS

Гость
where is my sweatshirt? It is under the chair Where are your socks?
Гость
1. Where is my sweetshirt? 2. It is under the chair. 3. Where are your socks?