Составить 10 вопросов для своих одногруппников об их распорядке дня (What time..?)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.What time do you wake up? 2.What time do you have breakfast? 3.What time do you go to school/university? 4.What time does your first lesson start? 5.What time do you have lunch? 6.What time does your last lesson finish? 7.What time you do your homework? 8.what time you do you hobby? 9.What time do you have dinner? 10.What time do you go to sleep?