Составить 12 предложений по казахскому языку. С такими словами : молоко, кофе, сок, чай, вода, суп, айран, яблоки, хлеб, баурсаки, манты, торт. С каждым словом отдельное предложения. Помогите пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Мен сүт қосылған шəйді ұнатамын. 2. Кофе өте сергеткіш сусын. 3. Алина апельсин шырынын ғана ішеді. 4. Таңғы аспен шəй ішкен жөн деп ойлаймын. 5. Су адам ағзасының 70% құрайды. 6. Асельге апасы дəмді сорпа дайындап берді. 7. Аслан айранды қатты ұнатады. 8. Адам маған 1 кг алма сатып ал деді. 9. Ас атасы -нан деп бекер айтпаған. 10. Кешке қарай апам бауырсақ пісіріп берді. 11. Манты- өте тыйымды ас. 12. Динара туған күн тортына тапсырыс беруге кетті.