Составить диалог на казахском языке на тему : спорт, каким видом спорта я занимаюсь и мои любимые спортсмены.Зарание спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сәлем,Сәния -Сәлем,Әлия -Сен қай жақа бара жатсың? -Мен спорт кешеніне бара жатырмын -Ал сен қай спортпен шұгылдану менен көп шығынысың? -Мен біздің президент ситяқты теннис пен көп шұғылданамын -Ертең спорт сарайында пресс-конференциясы болады,сол жаққа барасыңба? -Әрине,ол жақта менің сүйікті спортшыларым болады. -Ал олар кімдер? -Илья Ильин,Майя Манеза,Владимир Винокуров,Галина Воскобаева -Сау бол,Сәния -Сау бол,Әлия