Составить диалог.З другом пид час прогулянки выхидным днем.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-привіт -привіт -а де ти був(ла) так довго -я їдила до бабусі -а я скучала без тебе -може підемо у парк -давай всерівно вихідний -а скільки коштує морозиво -незнаю напевно3 грн -пішли купимо -пішли -ой у мене грошей немає -я тобі позичу скільки треба -добре я топі згодом поверну -ну добренько вже темніє мені час до дому пака пака до завтра
Гость
-Привіт! -Привіт! -Як справи ? - Добре. А у тебе ? -Погано. -Чому? -Бабуся занедужала. -Пішли її провідаємо? -Я був би дуже вдячний.