Составить два предложения на казахском языке со словами ручка , дневник

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ручка, которой я так давно не писал, наконец-то нашлась. завтра я поеду в магазин за новой ручкой. Мен жазған жоқ, тұтқасы, сайып келгенде, табылған. Ертең мен жаңа тұтқасынан дүкенге барамын.
Гость
Мен оның туылған күніне қаламсап пен күнделік силадым. Қаламсап түрлі түсті болғандықтан оған қатты ұнады. Ол күнделік толтыратын болды.