Составить интервью с Девидом Бекхемом при помощи слов для справок репортер: What ... Your first job? David: I was a ... at the dogs' keeping place. Reporter: How did you get to be a popular ... ...? David: I began playing for ...

Составить интервью с Девидом Бекхемом при помощи слов для справок репортер: What ... Your first job? David: I was a ... at the dogs' keeping place. Reporter: How did you get to be a popular ... ...? David: I began playing for ... at the age of ... Reporter: What ... did you play for then? David: I played for... Word box: to be, team, Manchester United, worker, 18, football player, Real Madrid.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
быть, команда, Манчестер Юнайтед, рабочий, 18, футболист, Реал Мадрид. 1)to be 2)worker 3)football player 4)Manchester United ; 18 5)team 6)Real Madrid