Составить музыку со словами : Black , sliver ,deep , scary , old , castle , beautiful , palace , small , huge , island , swamp

Составить музыку со словами : Black , sliver ,deep , scary , old , castle , beautiful , palace , small , huge , island , swamp, dancing hut , cav
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
We live small old black castle in island anywhere  we have:deep swamp , huge palace , dancing hut and beautiful and scary cave если че несудите строго сам придумал))