Составить предложение на английском языке с эти словами : to get rid of ; to be god at ; to make a report on : there say За ранее огромное спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I got rid of drinking coffee in the evening. 2. I am good at learning languages. 3, Next week I'll make a report in hostory. 4. They say he is a good doctor.