Составить предложения с трьома фразеологізмами на вибір Ахілессова пьята, грати першу скрипку, накивати п'ятами, нитка Аріадни, альфа й омега, бути на сьомому небі, рукою подати, витрішки продавати, сім п'ятниць на тиждень, хо...

Составить предложения с трьома фразеологізмами на вибір Ахілессова пьята, грати першу скрипку, накивати п'ятами, нитка Аріадни, альфа й омега, бути на сьомому небі, рукою подати, витрішки продавати, сім п'ятниць на тиждень, хоч греблю гати, як корова язиком злизала, відкласти в довгий ящик.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
після того, як Дмитрика побачила бабуся, він вирішив накивати пятами. у свій день народження я був на сьомому небі від щастя домашнє завдання він відклав в довгий ящик