Составить предложения со словами practic sportul, echipa mea, sport, patinaj artistic, regulile jocului, celebritaţi, fanii sportului

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Eu practic dansul Mie imi place sportul Echipa mea e foarte puternica Tu te joci in sport Tu ai patinaj artistic? Acestea sint regulile jocului Voi celebrati Anul Nou? Fanii sportului meu sint aici