Составить текст на тему початок весни по плану                                                                            1) весна прийшла                                                                                         ...

Составить текст на тему початок весни по плану                                                                            1) весна прийшла                                                                                                                 2)крига скресла                                                                                                                    3)почуття що народжуется пiд час розгляду картини
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прийшла весна, птахи прилетіли з теплих країв на батьківщину. скресли льоди з річок та озер. Як тільки красиво стало, пташки співають, дерева цвітуть. Як добре стає коли розглядаєш цю картину!